Błyskawiczna sesja w Bełchatowie przyniosła rewolucję

10 października 2017, kategorie: Kurier

Podziel się:

Szybko i skutecznie pracują miejscy radni w Bełchatowie. Szybko, bo w ciągu zaledwie pół godziny wyczerpali kilkunastopunktowy porządek obrad. Skutecznie, bo w ten sposób pozbyli się niewygodnych członków oraz przewodniczących komisji stałych. Usuwani z funkcji z obecności na sesji zrezygnowali. Nowo powołani częściowo unikali komentarza przed kamerą. Odpowiedzi na pytanie dokąd zaprowadzi miejską radę rewolucja na rok przed wyborami szukała Sylwia Włodarczyk.

Zobacz także:

 • Rayyan i jego mama liczą na pomoc

  Rayyan ma 4 lata i jego mama wciąż walczy normalne funkcjonowanie syna. Normalne w jego przypadku oznacza samodzielne poruszanie się tak jak robią to inne dzieci. Chłopiec przeszedł już 3 poważne operacje i ciężką rehabilitację. Potrzebne są kolejne, aby je zrealizować musi zdobyć olbrzymie pieniądze.

  Zobacz więcej
 • Nierówne szanse w częstochowskich szkołach

  Jedne szkoły mają szczęście do inwestycji, inne w nieskończoność czekają na swoją kolej. Rodzice uczniów podstawówki nr 47 w Częstochowie mają dość i domagają się zmian. Szkoła jest za mała i nie zapewnia właściwych warunków do nauki oraz rozwoju. Rozbudowa została obiecana, ale wciąż nie doszła do skutku. O równych i równiejszych w dostępie do […]

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco
  Pogoda Radomsko z serwisu