Dofinasowania nieatrakcyjne?

10 października 2017, kategorie: Kurier

Podziel się:

Czy warto sięgać po fundusze zewnętrzne? Zazwyczaj samorządowcy zgodnie odpowiadają że tak. Patrząc jednak na frekwencję podczas szkolenia dotyczącego pozyskiwania środków m.in. na termomodernizację oraz odnawialne źródła energii, można odnieść przeciwne wrażenie. Prowadzący spotkanie, w siedzibie starosta powiatowego w Radomsku, mówili do garstki osób.

Zobacz także:

 • Rayyan i jego mama liczą na pomoc

  Rayyan ma 4 lata i jego mama wciąż walczy normalne funkcjonowanie syna. Normalne w jego przypadku oznacza samodzielne poruszanie się tak jak robią to inne dzieci. Chłopiec przeszedł już 3 poważne operacje i ciężką rehabilitację. Potrzebne są kolejne, aby je zrealizować musi zdobyć olbrzymie pieniądze.

  Zobacz więcej
 • Nierówne szanse w częstochowskich szkołach

  Jedne szkoły mają szczęście do inwestycji, inne w nieskończoność czekają na swoją kolej. Rodzice uczniów podstawówki nr 47 w Częstochowie mają dość i domagają się zmian. Szkoła jest za mała i nie zapewnia właściwych warunków do nauki oraz rozwoju. Rozbudowa została obiecana, ale wciąż nie doszła do skutku. O równych i równiejszych w dostępie do […]

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco
  Pogoda Radomsko z serwisu