Stanisław Srokowski w radomszczańskiej bibliotece

7 listopada 2017, kategorie: Kurier

Na kanwie tekstów Stanisława Srokowskiego powstał głośny film “Wołyń”. W ramach obchodów 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości literat wygłosił wykład w radomszczańskiej bibliotece dotyczący idei  wyzwoleńczych wywodzących się z Kresów.

Zobacz także:

 • Kurier 08.12.2018

  Pełne wydanie serwisu informacyjnego

  Zobacz więcej
 • Kotki czekają na opiekunów

  W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku drastycznie zwiększyła się liczba kotów. Powoli zaczyna brakować miejsca dla zwierząt. Kotki czekają na opiekunów, więc schronisko namawia do adopcji zwierzaków. Jednak z głową – zwierzę to nie zabawka, nie może być chwilowym kaprysem, prezentem nabytym na przykład na gwiazdkę.

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. M. Ciastko napisał(a):

  dlaczego to że w Radomsku będzie PAN Stanisław Srokowski TAK ZNACZNY POLAK jest tak słabo reklamowane. Wiedziałem że Pan Stanisław był w Miejskie Bibliotece w przeszłości i bardzo żałowałem że na tym spotkaniu nie byłem. Jeśli jest to możliwe proszę o szersze powiadomienie opinia Publicznej o tym że będziemy gościli tak ZNACZĄCEGO GOŚCIA lub proszę o powiadomienie mnie osobiście (jeśli jest taka możliwość ) gdyby Pan Stanisław gościł u nas w Radomsku

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu