Rozmowa Dnia 13.11.2017

13 listopada 2017, kategorie: Rozmowa dnia

Gościem Ireneusza Staszczyka była Anna Skórka-Nowicka rzecznik prasowy Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej „Cecyliada”

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Lech pisze:

  Haseł rasistowskich i nazistowskich oraz ich symboliki nikt w Polsce przy zdrowych zmysłach nie popiera. Podobnie jak nie popierają Polacy komunistycznych
  zbrodniarzy, którzy wymordowali miliony niewinnych ludzi i ich haseł a także bolszewickiej symboliki, w przeciwieństwie do światowego lewactwa.

  Mimo to wiele lewicowych gazet i polityków a także MSZ Izraela krytykują Marsz Niepodległości jako „Niebezpieczny, zorganizowany przez elementy ekstremistyczne i rasistowskie”.

  Nie słyszałem nigdy aby ci sami POlitycy i żurnaliści wraz z MSZ Izraela potępili kiedykolwiek symbole i hasła komunistyczne używane przez polskie i europejskie lewactwo na ich manifach, nie mówiąc o lewactwie z USA i Izraela.
  MSZ Izraela wraz z lewicowymi politykami i dziennikarzami beszczelne więc wtrącają się w polskie sprawy i obrażają 99% patriotycznych uczestników Marszu Niepodległości uogólniając pojedyncze zachowanie kilku prowokatorów i ekstremistów, których polska policja i służby porządkowe nie były w stanie wychwycić na kilkuset tysięcznym marszu ku czci Wolnej Polski.
  Prowokacje na MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI zdarzają się obecnie sPOradycznie, bo już nie ma POlicji min. Sienkiewicza z rządu Tuska i licznych lewackich prowokatorów z Niemiec i innych państw. Przestała być POdpalana także budka wartownicza POd Rosyjską ambasadą na Marszu Niepodległości, (o której mówił szef CBA Wojtunik z min Bieńkowską u Sowy za rządów PO, PSL) by POtem zgonić to na narodowców z PiSu i przepraszać Rosję oraz cały Świat za polskich faszystów…

  Stanisław Janecki mówi dlaczego zachodnie media piszą o Polsce jako mateczniku faszyzmu, rasizmu i ksenofobii. https://wpolityce.pl/m/polityka/366933-dlaczego-zachodnie-media-pisza-o-polsce-jako-mateczniku-faszyzmu-rasizmu-i-ksenofobii-bo-chca-i-musza?#_=_

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu