Naprawiają komin, zagrodzili więc drogę

7 grudnia 2017, kategorie: Kurier

Podziel się:

Komin na terenie Galerii Radomsko zostanie zabezpieczony. Nie jest to jednak tak proste, jak mogłoby się wydawać, bo znaczną część terenu trzeba było ogrodzić, a tym samym odciąć dojazd do niektórych rejonów galerii od strony ul. Reymonta. Wszystko na kilka dni przed 3. Radomszczańskimi Targami Rękodzieła właśnie w tym miejscu. Już wiadomo, że do soboty prace się nie zakończą.

Zobacz także:

 • Rayyan i jego mama liczą na pomoc

  Rayyan ma 4 lata i jego mama wciąż walczy normalne funkcjonowanie syna. Normalne w jego przypadku oznacza samodzielne poruszanie się tak jak robią to inne dzieci. Chłopiec przeszedł już 3 poważne operacje i ciężką rehabilitację. Potrzebne są kolejne, aby je zrealizować musi zdobyć olbrzymie pieniądze.

  Zobacz więcej
 • Nierówne szanse w częstochowskich szkołach

  Jedne szkoły mają szczęście do inwestycji, inne w nieskończoność czekają na swoją kolej. Rodzice uczniów podstawówki nr 47 w Częstochowie mają dość i domagają się zmian. Szkoła jest za mała i nie zapewnia właściwych warunków do nauki oraz rozwoju. Rozbudowa została obiecana, ale wciąż nie doszła do skutku. O równych i równiejszych w dostępie do […]

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco
  Pogoda Radomsko z serwisu