Onkologiczne centrum z wielomilionowym dofinansowaniem

3 lutego 2018, kategorie: Kurier

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. Mikołaja Kopernika w Łodzi będzie się rozbudowywać i rozwijać dzięki wielomilionowemu unijnemu dofinansowaniu. Informację o tym przekazano podczas konferencji prasowej w przededniu przypadającego na trzeci luty Światowego Dnia Walki z Rakiem. W piątek w centrum zorganizowano wydarzenie edukacyjno-zdrowotne, podczas którego można było skorzystać z badań profilaktycznych i konsultacji lekarskich.

Zobacz także:

 • Pół wieku od koronacji obrazu w Studziannie

  Dokładnie 50 lat temu, 18 sierpnia 1968 roku, w Studziannie w powiecie opoczyńskim odbyła się koronacja Cudownego Obrazu Matki Bożej Świętorodzinnej. Wydarzenia sprzed pół wieku przypomniano mieszkańcom oraz pielgrzymom. Trzydniowe uroczystości obfitowały w wydarzenia kulturalne i religijne. W sobotę, dokładnie w rocznicę koronacji, w sanktuarium odbyła się msza pod przewodnictwem kardynała arcybiskupa seniora archidiecezji krakowskiej […]

  Zobacz więcej
 • Integracja mieszkańców z rocznicą w tle

  Odzyskanie niepodległości przez Polskę każdy świętuje na swój sposób. W Woźnikach w gm. Lgota Wielka rocznicę jednego z najważniejszych wydarzeń w historii narodu świętowano wspólnie z mieszkańcami. Nie zabrakło opowieści z dawnych lat.

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu