Przy grobie profesora

11 czerwca 2018, kategorie: Kurier

W tym roku mija 30. rocznica śmierci Henryka Fajta- kompozytora, pedagoga i nauczyciela związanego z Radomskiem. Absolwenci Liceum dla Wychowawczyń Przedszkoli i Liceum Pedagogicznego w Radomsku, których profesorem był Fajt, spotkali się na kolejnym zjeździe. Zanim siedli przy stołach, by wspominać szkole czasy, stanęli przy grobie Fajta na Starym Cmentarzu w Radomsku.

Zobacz także:

 • Kierowca ciężarówki sprawcą groźnego wypadku

  Cztery osoby w szpitalu w tym jedna w stanie ciężkim. Do zderzenia ciężarówki i osobówki doszło na wysokości Woli Rokszyckiej na krajowej jedynce pod Piotrkowem. Wypadek był kolejnym w tym miejscu w ciągu minionych dni. Kierowcy zawracają tu wbrew przepisom i doprowadzają do tragedii.

  Zobacz więcej
 • Objazd zdewastował ul. Wyszyńskiego w Radomsku

  Teoretycznie o stanie ul. Wyszyńskiego w Radomsku nie trzeba mówić wiele. Jej zły stan dostrzegają piesi, kierowcy, a także zarządca drogi: radomszczańskie starostwo. Praktycznie na lepsze nic się nie zmienia, ponieważ droga stanowi objazd do czasu zakończenia przebudowy skrzyżowania ul. Piastowska-Krakowska-Brzeźnicka. Alternatywy nie ma, ale jest pytanie: czy ulica wytrzyma do końca roku…?

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu