Droższa woda w Radomsku. Ciepło też zdrożeje?

12 czerwca 2018, kategorie: Kurier

Od 12 czerwca w Radomsku obowiązują droższe stawki opłat za wodę i ścieki. O podwyżce głośno zrobiło się zaledwie kilka dni temu – o przymiarkach PGK nie wiedzieli nawet miejscy radni. Okazuje się, że to najprawdopodobniej nie koniec zaglądania do kieszeni radomszczan. W Urzędzie Regulacji Energetyki opiniowany jest projekt nowych stawek za ciepło w Radomsku.

Zobacz także:

 • Kierowca ciężarówki sprawcą groźnego wypadku

  Cztery osoby w szpitalu w tym jedna w stanie ciężkim. Do zderzenia ciężarówki i osobówki doszło na wysokości Woli Rokszyckiej na krajowej jedynce pod Piotrkowem. Wypadek był kolejnym w tym miejscu w ciągu minionych dni. Kierowcy zawracają tu wbrew przepisom i doprowadzają do tragedii.

  Zobacz więcej
 • Objazd zdewastował ul. Wyszyńskiego w Radomsku

  Teoretycznie o stanie ul. Wyszyńskiego w Radomsku nie trzeba mówić wiele. Jej zły stan dostrzegają piesi, kierowcy, a także zarządca drogi: radomszczańskie starostwo. Praktycznie na lepsze nic się nie zmienia, ponieważ droga stanowi objazd do czasu zakończenia przebudowy skrzyżowania ul. Piastowska-Krakowska-Brzeźnicka. Alternatywy nie ma, ale jest pytanie: czy ulica wytrzyma do końca roku…?

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu