Poseł Jaskóła na prezydenta

13 czerwca 2018, kategorie: Kurier

Bierzemy pod uwagę różne scenariusze, trwają rozmowy z innymi ugrupowaniami, ale na chwilę obecną poseł Tomasz Jaskóła będzie kandydatem Ruchu Kukiz 15 na prezydenta Częstochowy. Taka deklaracja padła podczas spotkania, jakie odbyło się w Częstochowie, a w którym uczestniczył również poseł Marek Jakubiak. Poinformowano też o powołaniu nowego stowarzyszenia, zaprezentowano jego cele i misje działania.

Zobacz także:

 • Pomysły dla młodych i seniorów

  Świat należy do młodzieży… idąc za tymi słowami pytamy komitety wyborcze w Radomsku, co mają do zaproponowania właśnie młodym obywatelom Radomska, by nie tyle miasta nie opuszczali, co chętnie do niego wracali. A że w mieście liczną i aktywną grupę stanowią też seniorzy, sprawdzamy jaką ofertę przygotowano dla nich.

  Zobacz więcej
 • Zarząd odpowiedział na krytykę PiS-u

  Zarząd Powiatu Radomszczańskiego słowem odpowiada na słowa przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości, którzy podczas jednej z ostatnich konferencji prasowych poinformowali o niskiej pozycji samorządu w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów. Sęk w tym, że radomszczański samorząd nie dokonał do rankingu zgłoszenia.

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Ankieta

  Czy interesują Was tematy związane z wyborami samorządowymi 21 października?

  Zobacz wyniki

  Loading ... Loading ...

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu