Poseł Jaskóła na prezydenta

13 czerwca 2018, kategorie: Kurier

Bierzemy pod uwagę różne scenariusze, trwają rozmowy z innymi ugrupowaniami, ale na chwilę obecną poseł Tomasz Jaskóła będzie kandydatem Ruchu Kukiz 15 na prezydenta Częstochowy. Taka deklaracja padła podczas spotkania, jakie odbyło się w Częstochowie, a w którym uczestniczył również poseł Marek Jakubiak. Poinformowano też o powołaniu nowego stowarzyszenia, zaprezentowano jego cele i misje działania.

Zobacz także:

 • Ciemno wszędzie, nocą w gminie też

  – Przed naszymi domami jest ciemno. Boimy się o bezpieczeństwo – żalą się mieszkańcy Kletni w gminie Gomunice. Decyzją władz gminy uliczne lampy w porze nocnej są wyłączane. Powodem tego są oszczędności. Jak się okazuje gmina Gomunice nie jest jedyną, która stosuje tego rodzaju praktyki.

  Zobacz więcej
 • Elektroniczna identyfikacja obywateli

  Urząd dla obywatela, a nie odwrotnie. Taką zasadę deklaruje wiele samorządów, choć w praktyce różnie z tym bywa. Nieodłącznym elementem wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom petentów jest zwiększanie bazy usług dostępnych online. 4 marca wżycie wchodzi kolejna zmiana. Tym razem Ministerstwo Cyfryzacji proponuje e-dowód.

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu