Rozmowa Dnia 10.09.2018

10 września 2018, kategorie: Kurier

Gościem Ireneusza Staszczyka był Kamil Ładziak wójt gminy Bełchatów

Zobacz także:

 • Pocałuj i jedź

  Wzmożony ruch i pośpiech. Poranki przed szkołami, do których przed pracą trzeba dowieźć dzieci bywają, mówiąc delikatnie, trudne. Dużo aut na ciasnej ulicy, brak parkingów- jednym słowem chaos. Tak przez lata było przy Szkole Podstawowej nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim. Było, bo przed szkołą pojawiła się specjalna zatoka – Pocałuj i jedź. Umożliwia ona bezpieczne […]

  Zobacz więcej
 • Pikieta Solidarności

  Kolejny raz w obronie praw pracowniczych pikietowała „Solidarność” regionu łódzkiego. Pod siedzibą firmy JYSK w Radomsku domagano się przywrócenia do pracy Tomasza Jamrozika, przewodniczącego zakładowej komisji.

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. sdd napisał(a):

  Niesamowita bezczelność. Drogi panie wójcie – „Bełchatów” to tylko nazwa kopalni i elektrowni. Tak samo, jak „Huta Katowice” to nazwa huty, a z Katowicami nie ma nic wspólnego. Kleszczów, Łękińsko itd jeszcze kilkadziesiąt lat temu były w powiecie radomszczańskim. Bardzo fajnie byłoby, gdyby w odwecie, Kleszczów odłączył się od powiatu bełchatowskiego i dołączył do radomszczańskiego. Chcieliście bezczelnie okraść – to niechaj chytry dwa razy straci. Jeszcze rozumiem, gdyby chodziło o jakieś rozwiązania ustawowe w zakresie zwiększenia „janosikowego” dla Kleszczowa, czy też jakieś przymusowe, dodatkowe opłaty ekologiczne dla sąsiednich gmin. Ale jawna GRABIEŻ ZIEMI??? To się po prostu w głowie nie mieści.

Ankieta

Czy interesują Was tematy związane z wyborami samorządowymi 21 października?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu