Rozmowa Dnia 10.09.2018

10 września 2018, kategorie: Kurier

Gościem Ireneusza Staszczyka był Kamil Ładziak wójt gminy Bełchatów

Zobacz także:

 • Kurier 20.04.2019

  Pełne wydanie serwisu informacyjnego

  Zobacz więcej
 • Wielka Sobota

  Święconka to w Polsce silnie zakorzeniona i celebrowana tradycja. Najbardziej cieszą się z niej zapewne dzieci, które wkładają wiele wysiłku w przygotowanie koszyczka, ale tworzeniem kompozycji w sobotni poranek zajmują się całe rodziny. Wieczorne obchody Wielkiej Soboty to ostatni dzień Triduum Paschalnego i przejście do Tajemnicy Zbawienia.

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. sdd pisze:

  Niesamowita bezczelność. Drogi panie wójcie – „Bełchatów” to tylko nazwa kopalni i elektrowni. Tak samo, jak „Huta Katowice” to nazwa huty, a z Katowicami nie ma nic wspólnego. Kleszczów, Łękińsko itd jeszcze kilkadziesiąt lat temu były w powiecie radomszczańskim. Bardzo fajnie byłoby, gdyby w odwecie, Kleszczów odłączył się od powiatu bełchatowskiego i dołączył do radomszczańskiego. Chcieliście bezczelnie okraść – to niechaj chytry dwa razy straci. Jeszcze rozumiem, gdyby chodziło o jakieś rozwiązania ustawowe w zakresie zwiększenia „janosikowego” dla Kleszczowa, czy też jakieś przymusowe, dodatkowe opłaty ekologiczne dla sąsiednich gmin. Ale jawna GRABIEŻ ZIEMI??? To się po prostu w głowie nie mieści.

  • Ilona pisze:

   Popieram , trzeba dobrze gospodarzyc u siebie a nie wyciągać rękę po nie swoje. Zasłużył swoją gminę drogi tam fatalne tylko tańce, swawole i alkohol leje się rowami i drogami. Nie można tego słuchać.

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu