Problem z budowaną drogą

2 listopada 2018, kategorie: Kurier

Dwie drogi wojewódzkie przebiegające przez powiat radomszczański zmieniają swój wizerunek. Kilka dni temu ruszyła rozbudowa drogi nr 785 na odcinku Młynek – Żytno. Ta inwestycja pochłonie blisko 40 mln zł. Ku końcowi zmierzają natomiast prace związane z przebudową drogi nr 484, na odcinku Łękawa – Kamieńsk. Zastrzeżenia co do poprawności wykonywanych prac mają mieszkańcy Szpinalowa.

Zobacz także:

 • Wielka Sobota

  Święconka to w Polsce silnie zakorzeniona i celebrowana tradycja. Najbardziej cieszą się z niej zapewne dzieci, które wkładają wiele wysiłku w przygotowanie koszyczka, ale tworzeniem kompozycji w sobotni poranek zajmują się całe rodziny. Wieczorne obchody Wielkiej Soboty to ostatni dzień Triduum Paschalnego i przejście do Tajemnicy Zbawienia.

  Zobacz więcej
 • Radni zlustrowali przychodnię przy Przedborskiej w Radomsku

  Przychodnia przy ul. Przedborskiej w Radomsku do remontu. To pewne, nie wiadomo natomiast, za ile, kto i kiedy prace wykona. Trudno też powiedzieć, w jakim stopniu wpłyną one na funkcjonowanie samej przychodni oraz poprawę komfortu po ich zakończeniu. Pewne jest, że część pomieszczeń zostanie przekazana sąsiadującemu Zespołowi Szkół Ekonomicznych.

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu