Dyskusja o akcji „Listy do Owsiaka”

3 lutego 2019, kategorie: Kurier

Szerokim echem odbija się w Radomsku od dwóch dni dyskusja do jakiej doszło na zakończenie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Radomsku. Był już list otwarty, stanowisko dyrekcji PSP nr 1 i wiele internetowych wpisów. Chodzi o wypowiedź radnego Andrzeja Kucharskiego dotyczącą akcji pisania listów poparcia do Jerzego Owsiaka. Telewizja NTL Radomsko transmitowała sesję w całości.
Interesujący fragment sesji zaczyna się 5:05:55
https://youtu.be/R-WwASBVru4

https://youtu.be/R-WwASBVru4

Zobacz także:

 • Umowa na A1 Piotrków Tryb.- Kamieńsk podpisana

  Podpisano umowę na kolejny odcinek A1- od Piotrkowa Trybunalskiego do Kamieńska. Start pracy na tym 24 kilometrowym odcinku oznacza, że jadąc śladem przyszłej autostrady od granic województwa do Tuszyna kierowcy będą przejeżdżać centralnie przez plac budowy.

  Zobacz więcej
 • Co dalej z terenem przy Al. Jana Pawła II w Radomsku?

  Budynki po byłym Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Radomsku prawdopodobnie ponownie zostaną wystawione na sprzedaż. Kwestia ta wzbudziła spore zainteresowanie radnych rady powiatu radomszczańskiego, którzy dopytywali czy nie ma zagrożenia kolejnym marketem czy hotelem w centrum miasta. Zarząd powiatu uspokaja, że póki co nie, bo chce rozmawiać z miastem a prezydent Jarosław Ferenc odpowiada: aktualnie zainteresowani nie […]

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu