Chcą przenieść przychodnię, pacjenci wyrażają sprzeciw

6 lutego 2019, kategorie: Kurier

Przychodnia lekarska przy ul. Przedborskiej w Radomsku do likwidacji? Chociaż formalnie – według planów powiatu – ma zostać połączona z placówką przy ul. Armii Krajowej, dla pacjentów oznacza to, że w tym miejscu ich ośrodek zdrowia przestanie istnieć. Stanowczo sprzeciwiają się tym planom. Od środy w placówce zbierane są podpisy pod petycją przeciwko likwidacji przychodni.

Zobacz także:

 • Umowa na A1 Piotrków Tryb.- Kamieńsk podpisana

  Podpisano umowę na kolejny odcinek A1- od Piotrkowa Trybunalskiego do Kamieńska. Start pracy na tym 24 kilometrowym odcinku oznacza, że jadąc śladem przyszłej autostrady od granic województwa do Tuszyna kierowcy będą przejeżdżać centralnie przez plac budowy.

  Zobacz więcej
 • Co dalej z terenem przy Al. Jana Pawła II w Radomsku?

  Budynki po byłym Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Radomsku prawdopodobnie ponownie zostaną wystawione na sprzedaż. Kwestia ta wzbudziła spore zainteresowanie radnych rady powiatu radomszczańskiego, którzy dopytywali czy nie ma zagrożenia kolejnym marketem czy hotelem w centrum miasta. Zarząd powiatu uspokaja, że póki co nie, bo chce rozmawiać z miastem a prezydent Jarosław Ferenc odpowiada: aktualnie zainteresowani nie […]

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu