Szpital onkologiczny w Tomaszowie stawia na rozwój

7 lutego 2019, kategorie: Kurier

Rozwój placówek medycznych i wprowadzanie nowości w dziedzinie leczenia nowotworów to wyścig z czasem, ale i walka o życie pacjentów. I tu pojawiają się dobre informacje. Chorzy na nowotwory już niebawem będą mieli do dyspozycji na terenie województwa łódzkiego drugą placówkę świadczącą leczenie raka metodą brachyterapii, będzie ona dostępna w Specjalistycznym Szpitalu Onkologicznym , wcześniej znanym jako NU MED -Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Zobacz także:

 • Ciemno wszędzie, nocą w gminie też

  – Przed naszymi domami jest ciemno. Boimy się o bezpieczeństwo – żalą się mieszkańcy Kletni w gminie Gomunice. Decyzją władz gminy uliczne lampy w porze nocnej są wyłączane. Powodem tego są oszczędności. Jak się okazuje gmina Gomunice nie jest jedyną, która stosuje tego rodzaju praktyki.

  Zobacz więcej
 • Elektroniczna identyfikacja obywateli

  Urząd dla obywatela, a nie odwrotnie. Taką zasadę deklaruje wiele samorządów, choć w praktyce różnie z tym bywa. Nieodłącznym elementem wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom petentów jest zwiększanie bazy usług dostępnych online. 4 marca wżycie wchodzi kolejna zmiana. Tym razem Ministerstwo Cyfryzacji proponuje e-dowód.

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu