Szpital onkologiczny w Tomaszowie stawia na rozwój

7 lutego 2019, kategorie: Kurier

Rozwój placówek medycznych i wprowadzanie nowości w dziedzinie leczenia nowotworów to wyścig z czasem, ale i walka o życie pacjentów. I tu pojawiają się dobre informacje. Chorzy na nowotwory już niebawem będą mieli do dyspozycji na terenie województwa łódzkiego drugą placówkę świadczącą leczenie raka metodą brachyterapii, będzie ona dostępna w Specjalistycznym Szpitalu Onkologicznym , wcześniej znanym jako NU MED -Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Zobacz także:

 • Umowa na A1 Piotrków Tryb.- Kamieńsk podpisana

  Podpisano umowę na kolejny odcinek A1- od Piotrkowa Trybunalskiego do Kamieńska. Start pracy na tym 24 kilometrowym odcinku oznacza, że jadąc śladem przyszłej autostrady od granic województwa do Tuszyna kierowcy będą przejeżdżać centralnie przez plac budowy.

  Zobacz więcej
 • Co dalej z terenem przy Al. Jana Pawła II w Radomsku?

  Budynki po byłym Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Radomsku prawdopodobnie ponownie zostaną wystawione na sprzedaż. Kwestia ta wzbudziła spore zainteresowanie radnych rady powiatu radomszczańskiego, którzy dopytywali czy nie ma zagrożenia kolejnym marketem czy hotelem w centrum miasta. Zarząd powiatu uspokaja, że póki co nie, bo chce rozmawiać z miastem a prezydent Jarosław Ferenc odpowiada: aktualnie zainteresowani nie […]

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu