Witold W. na ławie oskarżonych

11 lutego 2019, kategorie: Kurier

W piotrkowskim Sądzie Okręgowym rozpoczął się proces Witolda W., radomszczańskiego przedsiębiorcy i byłego radnego sejmiku województwa łódzkiego z Prawa i Sprawiedliwości. Jest on oskarżony o to, że prowadząc działalność o charakterze pożyczkowym, doprowadził ponad 100 osób do niekorzystnego rozporządzania mieniem o łącznej wartości ponad 6 mln 530 tys zł. Zarzuty usłyszała także żona przedsiębiorcy. Na pierwszej rozprawie oboje złożyli wyjaśnienia przed sądem.

Zobacz także:

 • Ciemno wszędzie, nocą w gminie też

  – Przed naszymi domami jest ciemno. Boimy się o bezpieczeństwo – żalą się mieszkańcy Kletni w gminie Gomunice. Decyzją władz gminy uliczne lampy w porze nocnej są wyłączane. Powodem tego są oszczędności. Jak się okazuje gmina Gomunice nie jest jedyną, która stosuje tego rodzaju praktyki.

  Zobacz więcej
 • Elektroniczna identyfikacja obywateli

  Urząd dla obywatela, a nie odwrotnie. Taką zasadę deklaruje wiele samorządów, choć w praktyce różnie z tym bywa. Nieodłącznym elementem wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom petentów jest zwiększanie bazy usług dostępnych online. 4 marca wżycie wchodzi kolejna zmiana. Tym razem Ministerstwo Cyfryzacji proponuje e-dowód.

  Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Bądź z nami na bieżąco

  Pogoda Radomsko z serwisu