pp

NAJŚWIEŻSZE NEWSY

Komentarz Tygodnia 27.05.2018

27 maja 2018, kategorie: Komentarz tygodnia

Gościem Daniela Łuszczyna był Łukasz Rzepecki poseł na Sejm RP, Kukiz’15

Kurier 26.05.2018

27 maja 2018, kategorie: Kurier

Pełne wydanie serwisu informacyjnego

Bezpieczne wakacje – przez Internet czy nie?

26 maja 2018, kategorie: Kurier

W dobie coraz powszechniejszej cyfryzacji i korzystania z Internetu nie powinien dziwić fakt, że i wakacje coraz częściej planuje się właśnie w ten sposób. Tylko jak to zrobić, aby na przykład nie dać się oszukać, a urlop był udany i zgodny z oczekiwaniami? I czy Internet zawsze jest dobrym rozwiązaniem a może lepiej udać się […]

Kwiaty i występy z okazji Dnia Matki

26 maja 2018, kategorie: Kurier

Najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka – matka obchodzi dziś swoje święto. Z tej okazji mamom wręczamy upominki, składamy życzenia, a najmłodsze dzieci swoją miłość wyrażają sztuką.

Uczniowie z Radomska walczą o „Podwórko Talentów”

26 maja 2018, kategorie: Kurier

Firma Nivea już po raz 4. chce stworzyć miejsca zabaw i rozwijania talentów dzieci. Do udziału w ogólnopolskim konkursie zgłosiła się Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Radomsku. Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja szkoły proszą o głosy w walce o „Podwórko Talentów”.

Sport 25.05.2018

26 maja 2018, kategorie: Sport

.

Kurier 25.05.2018

26 maja 2018, kategorie: Kurier

Pełne wydanie serwisu informacyjnego

Tragedia na drodze. Zginął kierowca

26 maja 2018, kategorie: Kurier

Nie żyje 30-letni mieszkaniec Masłowic. Mężczyzna zginął na miejscu, po czołowym zderzeniu z innym pojazdem, który nie ustąpił mu pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu.

Czują się pokrzywdzeni, chcą więcej zarabiać

26 maja 2018, kategorie: Kurier

Radomszczańska „Solidarność” upomina się o podwyżki dla pracowników administracji i obsługi w szkołach. Międzyszkolna Komisja Oświatowa skierowała do prezydenta Radomska i starosty pisma z prośbą o zmianę obowiązującego systemu wynagradzania pracowników administracji i placówek oświatowych, prowadzonych przez powiat i miasto.

„Park kieszonkowy” na częstochowskim osiedlu

26 maja 2018, kategorie: Kurier

Mieszkańcy częstochowskiego osiedla w dzielnicy Raków mogą się cieszyć z nowego, zielonego miejsca – z nasadzeniami, małą architekturą i urządzeniami zabaw dla dzieci. Przy ul. Żareckiej powstał tzw. park kieszonkowy. Pomógł Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, a inwestycję zrealizowano z woli i inicjatywy samych mieszkańców.

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu