pp

NAJŚWIEŻSZE NEWSY

Sport 23.03.2019

23 marca 2019, kategorie: Sport

.

Światłą czy rondo? Oto jest pytanie

23 marca 2019, kategorie: Kurier

Powraca temat wprowadzenia zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Prymasa Wyszyńskiego i Tysiąclecia w Radomsku. Władze miasta i powiatu chcą, by w tym miejscu zamontowana została sygnalizacja świetlna. Ostateczną decyzję podejmą jednak radni.

Kolejne miliony dla Częstochowy

23 marca 2019, kategorie: Kurier

Urząd Miasta w Częstochowie przygotowuje się do dużej inwestycji drogowej w północnej części dzielnicy Północ. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu możliwe będzie odwodnienie tej części miasta oraz przebudowa trzech dróg.

Hibiskus dba o czystość i aktywizuje

23 marca 2019, kategorie: Kurier

Powstała w minionym roku spółdzielnia socjalna „Hibiskus” w Radomsku ma 2 kluczowe zadania: dbać o porządek w mieście i dać zatrudnienie osobom zagrożonym wykluczeniem. Jak je realizuje po dwóch miesiącach funkcjonowania?

Kurier 22.03.2019

23 marca 2019, kategorie: Kurier

Pełne wydanie serwisu informacyjnego

Rozmowa Dnia 22.03.2019

22 marca 2019, kategorie: Rozmowa dnia

Gośćmi Ireneusza Staszczyka w Rozmowie Dnia byli Magdalena Ambrozik nauczycielka w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomsku i Angelika Dziegieć uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku oraz Marcin Pachniewicz i Tomasz Więcławski z Rowerowo.pl

Sport 23.03.2019

22 marca 2019, kategorie: Sport

.

Wielkie zmiany w ratownictwie medycznym. Już od kwietnia

22 marca 2019, kategorie: Kurier

To już pewne – Szpital Powiatowy w Radomsku, a nie firma Falck, od 1 kwietnia będzie zajmować się ratownictwem medycznym. I jest już pełnej gotowości. Są karetki, a ratownicy, którzy będą w nich jeździć, przechodzą ostatnie szkolenia. Jednym z najważniejszych było to z zakresu SWD, czyli systemu wspomagania dowodzeniem.

Nauczyciele chcą strajku. Są wyniki referendum

22 marca 2019, kategorie: Kurier

Nauczyciele przedszkoli, szkół i innych placówek powiatu radomszczańskiego, związanych z edukacją, a będących w ZNP, w zdecydowanej większości opowiedzieli się za strajkiem. Nauczyciele wydają się być bardzo zdeterminowani, by od 8 kwietnia, aż do odwołania pokazać swoje niezadowolenie z płac, biorąc udział w strajku.

Piłkarski turniej z profilaktyką w tle

22 marca 2019, kategorie: Kurier

Rywalizują ze sobą na piłkarskim boisku i walczą o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie. Ale zawody, to nie tylko walka na boisku. Sportowa rywalizacja połączona jest z profilaktyką. Organizowany w Opocznie od 16 lat Halowy Turniej Piłki Nożnej jest sposobem, by bawić i uczyć.

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu