pp

NAJŚWIEŻSZE NEWSY

X Forum Gospodarcze Łódzkie 2017

17 października 2017, kategorie: Kurier

Innowacje, partnerstwo, rozwój – to jedne z częściej powtarzanych słów w trakcie X jubileuszowego Forum Gospodarczego Łódzkie 2017. Dwudniowe wydarzenie przyciągnęło wielu specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rozwoju gospodarczego oraz jeszcze większą liczbę osób zainteresowanych wdrożeniem wiedzy w praktyce.

Kurier 11.10.2017

12 października 2017, kategorie: Kurier

Pełne wydanie serwisu informacyjnego

Śmiertelny wypadek w Teofilowie

11 października 2017, kategorie: Kurier

Dwie osoby zginęły na miejscu, dwie zostały przewiezione do szpitala. To tragiczny bilans wypadku, do którego doszło w środę ok. g. 7 rano na DK-48 w Teofilowie w powiecie tomaszowskim. W wyniku zderzenia trzech pojazdów zmarły dwie kobiety.

MOPS przeniesie się do nowej siedziby

11 października 2017, kategorie: Kurier

W Bełchatowie inwestycja goni inwestycje – miasto szykuje się do kolejnej, tym razem stawiając na budynki użyteczności publicznej. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zmieni siedzibę, na większą i ładniejszą.

Kamery obserwują tomaszowian

11 października 2017, kategorie: Kurier

W Tomaszowie Mazowieckim ma być bezpieczniej, a to dzięki uruchomionemu monitoringowi wizyjnemu. 11 kamer przez całą dobę śledzi i nagrywa centrum miasta. To dodatkowe oczy dla służb, takich jak straż miejska, policja, a nawet pogotowie.

Forum Gospodarcze 2017

10 października 2017, kategorie: Kurier

Europejskie Forum Gospodarcze odbędzie się w Łodzi

W Tomaszowie Mazowieckim bez utrudnień na Warszawskiej

5 października 2017, kategorie: Kurier

Przez dwa lata kierowcy w Tomaszowie Mazowieckim musieli liczyć się z utrudnieniami w centrum miasta. Wszystko przez modernizację odcinka drogi krajowej nr 713. Inwestycja Zarządu Dróg Wojewódzkich i Urzędu marszałkowskiego została zakończona i oddana w pełni do użytku.

Tomaszów Mazowiecki chce czystego powietrza

5 października 2017, kategorie: Kurier

W ubiegłym roku Tomaszów Mazowiecki znalazł się na ósmym miejscu niechlubnego zestawienia Polskiego Alarmu Smogoweg Jak się okazało jego mieszkańcy wdychają tyle szkodliwych substancji co palący 9 papierosów dziennie. Miasto chce sytuację zmienić min. przez monitoring jakości powietrza.

Z Życia Samorządu 27.09.2017 Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

28 września 2017, kategorie: Z życia samorządu

Informacje o działaniach samorządowych na terenie Tomaszowa Mazowieckiego

Profilaktyka nowotworowa w tomaszowskim centrum „Nu-Med”

27 września 2017, kategorie: Kurier

Będą promować profilaktykę i badania mające na celu wczesne wykrywanie nowotworów głowy i szyi. Tomaszowskie Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Nu-Med pozyskało dofinansowanie z ministerstwa zdrowia na akcję przesiewowych badań dla 6 tysięcy osób z województw łódzkiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Bądź z nami na bieżąco
Pogoda Radomsko z serwisu