pp

NAJŚWIEŻSZE NEWSY

X Forum Gospodarcze Łódzkie 2017

17 października 2017, kategorie: Kurier

Innowacje, partnerstwo, rozwój – to jedne z częściej powtarzanych słów w trakcie X jubileuszowego Forum Gospodarczego Łódzkie 2017. Dwudniowe wydarzenie przyciągnęło wielu specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rozwoju gospodarczego oraz jeszcze większą liczbę osób zainteresowanych wdrożeniem wiedzy w praktyce.

Forum Gospodarcze 2017

10 października 2017, kategorie: Kurier

Europejskie Forum Gospodarcze odbędzie się w Łodzi

Zmiany w radomszczańskiej straży

4 października 2017, kategorie: Kurier

Czy Powiatowa Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku została bez komendanta? Pełniący tę funkcję Marek Jankowski został oddelegowany do struktur wojewódzkich.

Wojewódzki budżet obywatelski z wątpliwościami

22 września 2017, kategorie: Kurier

Ponad 300 wniosków wpłynęło do Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi w ramach pierwszej edycji budżetu obywatelskiego województwa. Po formalnych analizach ponad setkę odrzucono. Od 1 października będzie można więc głosować na te pozytywnie zweryfikowane. Wśród nich jest sześć pomysłów z Radomska.

Komentarz Tygodnia 17.09.2017

17 września 2017, kategorie: Komentarz tygodnia

Gościem Daniela łuszczyna była pani Agnieszka Battelli z Fundacji Imienia Stanisława Pomian-Srzednickiego.

Warsztaty „Kolorowej lokomotywy”

14 września 2017, kategorie: Kurier

Kolorowa lokomotywa powoli wraca z podróży po województwie łódzkim. W ogrodzie Botanicznym w Łodzi odbyły się ostatnie wyjazdowe warsztaty. Uczestniczyła w nich grupa dzieci z Bełchatowa.

Komentarz Tygodnia 10.09.2017

10 września 2017, kategorie: Komentarz tygodnia

Rozmowa z Anną Milczanowską poseł na Sejm RP, Prawo i Sprawiedliwość

Komentarz Tygodnia – zapowiedź

7 września 2017, kategorie: Komentarz tygodnia

Po wakacyjnej przerwie na antenę telewizji NTL wraca program Komentarz Tygodnia. Gościem najbliższego odcinka będzie poseł Anna Milczanowska (PiS). Podczas rozmowy na temat rewitalizacji Radomska padła zapowiedź pozwu sądowego….

Chodnik potrzebny od zaraz

4 września 2017, kategorie: Kurier

Utwardzone pobocze niezbyt spełnia swoją funkcję. Ul. Narutowicza w Radomsku, w okolicy szkoły, chodnika nie ma. Jest za to dla wielu uczniów jedyną drogą do szkoły. W poniedziałek, po niedzielnych opadach deszczu, pokonywały ją w błocie.

100 lat Sądu Najwyższego

2 września 2017, kategorie: Kurier

1 września 1917 roku powstał Sąd Królewsko-Polski – czyli późniejszy Sąd Najwyższy. 100 rocznicę tego wydarzenia uczczono w Piotrkowie Trybunalskim – w mieście z którego pochodził pierwszy prezes tej instytucji Stanisław Pomian-Srzednicki.

Bądź z nami na bieżąco
Pogoda Radomsko z serwisu