pp

NAJŚWIEŻSZE NEWSY

Sport 01.11.201

1 listopada 2018, kategorie: Sport

.

Z Życia Samorządu 27.10.2018 Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim

28 października 2018, kategorie: Z życia samorządu

Informacje o działaniach samorządowych na terenie Powiatu Piotrkowskiego. Relacja z obchodów 20-lecia utworzenia Powiatu Piotrkowskiego.

PiS wygrywa wybory do łódzkiego sejmiku

24 października 2018, kategorie: Kurier

Znane są już nazwiska osób, które będą reprezentować poszczególne samorządy w sejmiku województwa łódzkiego. Do podziału w okręgu 4., gdzie zlokalizowany jest powiat radomszczański, było 6 mandatów.

Burmistrz Działoszyna wykreślony z listy kandydatów

22 października 2018, kategorie: Kurier

Wybory samorządowe w gminie Działoszyn w powiecie pajęczańskim z pewnością przejdą do historii gminy. Tuż przed ciszą wyborczą z listy kandydatów na burmistrza skreślony został urzędujący włodarz Rafał Drab. Powód? Błędne określenie przynależności partyjnej. Drab jest zaskoczony, bo jak twierdzi nie miał wiedzy, że z szeregów Prawa i Sprawiedliwości został wykluczony.

Łódź gospodarzem Europejskiego Forum Gospodarczego

17 października 2018, kategorie: Kurier

Warsztaty, panele tematyczne, prelekcje – wszystko po to, by znaleźć wspólny język i potrzeby jednej grupy dopasować do oczekiwań innej. Tak najprościej określić można ideę Europejskiego Forum Gospodarczego, które odbyło się w Łodzi. Od lat stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych, poruszających aktualne tematy krajowe.

Koalicja zaprosiła parlamentarzystów

9 października 2018, kategorie: Kurier

O tym jak samorząd wygląda z perspektywy miejskiego i powiatowego radnego a jak z punktu widzenia parlamentarzysty mówiono w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku podczas spotkania Koalicji Obywatelskiej. Gośćmi byli Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer i Barbara Nowacka.

Komentarz Tygodnia 07.10.2018

7 października 2018, kategorie: Komentarz tygodnia

Gościem Daniela Łuszczyna był Marek Mazur przewodniczący Sejmiku Samorządowego Województwa Łódzkiego, Polskie Stronnictwo Ludowe

Komentarz Tygodnia 30.09.2018

30 września 2018, kategorie: Komentarz tygodnia

Gościem Daniela Łuszczyna był Artur Soboń wiceminister inwestycji i rozwoju

Sport 25.09.2018

25 września 2018, kategorie: Sport

.

Ruszyła kampania PSL

24 września 2018, kategorie: Kurier

Od krytyki obecnego rządu kampanię w Radomsku rozpoczęli kandydaci Polskiego Stronnictwa Ludowego, którzy ubiegać się będą o mandaty radnych sejmiku województwa łódzkiego. Przedstawili też plany na kolejną kadencję i podsumowali ostatnie 10 lat samorządu.

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu