Kurier

Kurier

Kurier to serwis bieżących informacji z życia regionu.

Ma  najwyższą oglądalność. Doskonale znany widzom. Na antenie od 1994 roku.

Dziennikarze Kuriera docierają wszędzie tam gdzie dzieje się coś ważnego dla lokalnej społeczności. Dla Kuriera nie ma spraw nie ważnych.

Wg badań prowadzonych w 2002 r. przez  Uniwersytet Warszawski Kurier jest najczęściej wskazywanym źródłem informacji lokalnych w powiecie  radomszczańskim.

  • Kurier 22.09.2018 (9/23/2018) - Pełne wydanie serwisu informacyjnego
  • Prezentują swoje pomysły na rządzenie (9/23/2018) - Kolejne konferencje wyborcze w Radomsku. Tym razem o planach i założeniach rozmawiali przedstawiciele Kukiz'15 oraz komitetu "Miasto Otwarte".
  • Kawiarenka PiS otwarta w Radomsku (9/23/2018) - Miejsce spotkań kandydatów w wyborach samorządowych z mieszkańcami stworzyło PiS w Radomsku. W "Dobrym miejscu" m.in. będzie można napić się z nimi kawy.
  • Częstochowski rynek wreszcie gotowy na remont (9/23/2018) - W ciągu dwóch najbliższych lat Stary Rynek w Częstochowie ma zyskać nowe oblicze. Po wielu zabiegach i latach pracy nad projektem, starań o dofinansowanie, w końcu można było ogłosić postępowanie przetargowe. Projekt rewitalizacji ma kosztować ok. 26 mln zł.
  • Walka z uzależnieniami zaczyna się w szkole (9/23/2018) - Już po raz 6. społeczność I Liceum Ogólnokształcącego zaprosiła uczniów szkół wszystkich szczebli do udziału w Biegu na Orientację pod hasłem “Stop Uzależnieniom”. Pierwszy etap polegał na edukacji i profilaktyce. Młodzież spotkała się z ekspertami z miejskiej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych oraz reprezentantami radomszczańskiego sądu.
  • Pocałuj i jedź (9/21/2018) - Wzmożony ruch i pośpiech. Poranki przed szkołami, do których przed pracą trzeba dowieźć dzieci bywają, mówiąc delikatnie, trudne. Dużo aut na ciasnej ulicy, brak parkingów- jednym słowem chaos. Tak przez lata było przy Szkole Podstawowej nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim. Było, bo przed szkołą pojawiła się specjalna zatoka – Pocałuj i jedź. Umożliwia ona bezpieczne Dowiedz się więcej
  • Pikieta Solidarności (9/21/2018) - Kolejny raz w obronie praw pracowniczych pikietowała "Solidarność" regionu łódzkiego. Pod siedzibą firmy JYSK w Radomsku domagano się przywrócenia do pracy Tomasza Jamrozika, przewodniczącego zakładowej komisji.
  • Kurier 20.09.2018 (9/21/2018) - Pełne wydanie serwisu informacyjnego
  • PiS i Koalicja Obywatelska odkrywają wyborcze karty w Częstochowie (9/21/2018) - Znani są już kandydaci do rad gmin i sejmików województw. W Częstochowie, niektóre komitety, zdecydowały się na oficjalne prezentacje. I tak Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało miejską konwencję wyborczą. Koalicja Obywatelska natomiast, czyli Platforma i Nowoczesna, konferencję prasową, w której uczestniczył między innymi poseł Tomasz Siemoniak.
  • Kandydują na prezydenta Radomska i walczą o głosy (9/21/2018) - O poparcie w swoich okręgach walczą kandydaci na radnych, więcej wysiłku w kampanię włożyć muszą kandydujący na prezydenta Radomska. By dotrzeć do wszystkich wyborców i przekonać ich do swojej osoby. Pomysłów nie brakuje - a na kampanię kandydaci mają dokładnie miesiąc