Kurier

Kurier

Kurier to serwis bieżących informacji z życia regionu.

Ma  najwyższą oglądalność. Doskonale znany widzom. Na antenie od 1994 roku.

Dziennikarze Kuriera docierają wszędzie tam gdzie dzieje się coś ważnego dla lokalnej społeczności. Dla Kuriera nie ma spraw nie ważnych.

Wg badań prowadzonych w 2002 r. przez  Uniwersytet Warszawski Kurier jest najczęściej wskazywanym źródłem informacji lokalnych w powiecie  radomszczańskim.

  • Zawody WOPR (7/16/2018) - Dobra zabawa a przy okazji szlifowanie umiejętności. Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego wzięli udział w zawodach skuterów wodnych o Puchar Prezydenta Radomska. Zorganizowano również rywalizację kajakarzy. Wszystko na zbiorniku wodnym w Zakrzówku Szlacheckim, gdzie radomszczański WOPR ma swoją bazę.
  • Wypadek po wypadku (7/16/2018) - Jej auto dachowało a ona miała 2 promile alkoholu, jego samochód uderzył w drzewo a on uciekł. Sporo pracy przy zdarzeniach drogowych mieli w poniedziałkowe popołudnie policjanci z radomszczańskiej drogówki.
  • Szukają wykonawcy ulicy, parku i basenu (7/16/2018) - Trzy przetargi na poważne miejskie inwestycje własnie zostały ogłoszone przez radomszczański samorząd. W magistracie szukają wykonawców na przebudowę ulicy Reymonta, rewitalizację parku przy ul. Sierakowskiego oraz firmy, która zbuduje basen.
  • Kurier 14.07.2018 (7/15/2018) - Pełne wydanie serwisu informacyjnego
  • W trakcie prac na radomszczańskich drogach (7/14/2018) - Przetargi trzeba unieważniać, bo firmy za wysoko się cenią- twierdzą urzędnicy. W przypadku Radomska duże inwestycje odwlekają się przez to w czasie. Mniejsze ulice doczekały się szybkiej metamorfozy - jak np ul. Łukasińskiego czy PCK. W kolejce czeka wiele innych, na które zresztą czekają mieszkańcy.
  • Wakacje w schronisku dla zwierząt (7/14/2018) - Wakacje- czas urlopów, radości, relaksu chwil z rodziną. A dla wielu zwierzaków ból, cierpienie i tęsknota. Niestety, jeszcze wielu właścicieli porzuca swoje psy czy koty, kiedy wybierają się na urlop. Radomszczańskie schronisko już jest pełne.
  • Dziękują za pomoc (7/14/2018) - Niedługo miną dwa tygodnie, od kiedy pożar strawił cały dobytek rodziny Łysakowskich z Borzykowej. Stracili wszystko, ale na szczęście nie brakuje tych, którzy chcą im pomóc. Na apel o przekazanie ubrań, sprzętu AGD odpowiedziało wielu. Brakuje jeszcze niestety materiałów budowlanych i pieniędzy na budowę nowego domu.
  • Kurier 13.07.2018 (7/14/2018) - Pełne wydanie serwisu informacyjnego
  • Przewodniczący przed sądem (7/14/2018) - Przewodniczący Rady Miejskiej w Przedborzu we wrześniu minionego roku prowadził sesję pod wpływem alkoholu, ale czy złamał prawo? Jego zdaniem nie, ale o tym zdecyduje sąd. Grozi mu areszt bądź grzywna.
  • Prace na A1 coraz bliżej (7/14/2018) - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała wykonawców dwóch kolejnych odcinków A1. Jeśli nie wpłyną żadne odwołania, to wkrótce rozpoczną się pierwsze prace.