Kurier

Kurier

Kurier to serwis bieżących informacji z życia regionu.

Ma  najwyższą oglądalność. Doskonale znany widzom. Na antenie od 1994 roku.

Dziennikarze Kuriera docierają wszędzie tam gdzie dzieje się coś ważnego dla lokalnej społeczności. Dla Kuriera nie ma spraw nie ważnych.

Wg badań prowadzonych w 2002 r. przez  Uniwersytet Warszawski Kurier jest najczęściej wskazywanym źródłem informacji lokalnych w powiecie  radomszczańskim.

  • Kurier 26.05.2018 (5/27/2018) - Pełne wydanie serwisu informacyjnego
  • Zakaz nocnej sprzedaży alkoholu w Piotrkowie pod znakiem zapytania (5/26/2018) - Jeszcze nie wiadomo, co z zakazem sprzedaży alkoholu w godzinach od 23 do 6 rano w Piotrkowie Tryb. Podjętą w kwietniu uchwałę jeden z radnych oprotestował, sporo zastrzeżeń mają też służby wojewody łódzkiego.
  • Bezpieczne wakacje – przez Internet czy nie? (5/26/2018) - W dobie coraz powszechniejszej cyfryzacji i korzystania z Internetu nie powinien dziwić fakt, że i wakacje coraz częściej planuje się właśnie w ten sposób. Tylko jak to zrobić, aby na przykład nie dać się oszukać, a urlop był udany i zgodny z oczekiwaniami? I czy Internet zawsze jest dobrym rozwiązaniem a może lepiej udać się Dowiedz się więcej
  • Kwiaty i występy z okazji Dnia Matki (5/26/2018) - Najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka - matka obchodzi dziś swoje święto. Z tej okazji mamom wręczamy upominki, składamy życzenia, a najmłodsze dzieci swoją miłość wyrażają sztuką.
  • Uczniowie z Radomska walczą o „Podwórko Talentów” (5/26/2018) - Firma Nivea już po raz 4. chce stworzyć miejsca zabaw i rozwijania talentów dzieci. Do udziału w ogólnopolskim konkursie zgłosiła się Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Radomsku. Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja szkoły proszą o głosy w walce o „Podwórko Talentów”.
  • Kurier 25.05.2018 (5/26/2018) - Pełne wydanie serwisu informacyjnego
  • Tragedia na drodze. Zginął kierowca (5/26/2018) - Nie żyje 30-letni mieszkaniec Masłowic. Mężczyzna zginął na miejscu, po czołowym zderzeniu z innym pojazdem, który nie ustąpił mu pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu.
  • Był pożar i ranni. Na szczęście w ramach ćwiczeń (5/26/2018) - Płonie szkółka leśna w Borowinach w powiecie bełchatowskim. Ogień prawdopodobnie zaprószyli obozowicze. Służby szukają ich w lesie, są ranni. Na szczęście to tylko ćwiczenia.
  • Czują się pokrzywdzeni, chcą więcej zarabiać (5/26/2018) - Radomszczańska „Solidarność” upomina się o podwyżki dla pracowników administracji i obsługi w szkołach. Międzyszkolna Komisja Oświatowa skierowała do prezydenta Radomska i starosty pisma z prośbą o zmianę obowiązującego systemu wynagradzania pracowników administracji i placówek oświatowych, prowadzonych przez powiat i miasto.
  • „Park kieszonkowy” na częstochowskim osiedlu (5/26/2018) - Mieszkańcy częstochowskiego osiedla w dzielnicy Raków mogą się cieszyć z nowego, zielonego miejsca – z nasadzeniami, małą architekturą i urządzeniami zabaw dla dzieci. Przy ul. Żareckiej powstał tzw. park kieszonkowy. Pomógł Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, a inwestycję zrealizowano z woli i inicjatywy samych mieszkańców.