pp

NAJŚWIEŻSZE NEWSY

Konkursowa rywalizacja na festiwalu braci Różewiczów

8 października 2018, kategorie: Kurier

W Miejskim Domu Kultury w Radomsku od kilku dni królują Bracia Różewicze. Trwa festiwal, którego celem jest promowanie ich twórczości. W sobotę rozstrzygnięto konkursy, jakie w jego ramach ogłoszono, a z monodramem wystąpił radomszczanin Kamil Suszczyk.

Rozmowa Dnia 20.07.2018

20 lipca 2018, kategorie: Rozmowa dnia

Gościem Ireneusza Staszczyka była Elżbieta Kwiatkowska dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Radomsku

Rozmowa Dnia 13.07.2018

14 lipca 2018, kategorie: Rozmowa dnia

Gościem Ireneusza Staszczyka był Jacek Sokalski dyrektor Łódzkiego Domu Kultury

Z Życia Samorządu 03.07.2018 Urząd Gminy w Kłomnicach

3 lipca 2018, kategorie: Z życia samorządu

Informacje o działaniach samorządowych na terenie gminy Kłomnice

Patriotyczny piknik dla mieszkańców „Kowalowca”

25 czerwca 2018, kategorie: Kurier

Były atrakcje dla najmłodszych, dzięki uczniom z PSP nr 7 można było nawet przenieść się w czasie i znaleźć w latach 20. minionego wieku. A wszystko w ramach pikniku integracyjno-patriotycznego, jaki w minioną sobotę zorganizowano w ramach projektu „Podaj cegłę – budujemy wspólnotę”.

Noc Świętojańska w Radomsku

23 czerwca 2018, kategorie: Kultura, Kurier

To była tradycyjna Noc Świętojańska z puszczaniem wianków, występami i pokazem sztucznych ogni. Ale było też coś więcej, bo wydarzenie w Radomsku zorganizowało stowarzyszenie Koniczynka – wszystko w ramach promowanej przez nie akcji „Windą do marzeń”.

Przystanek 60+ podsumowany

16 czerwca 2018, kategorie: Kurier

Fotografia i literatura – to tematy Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+. Projekt, realizowany przez Łódzki Dom Kultury, ponownie wciągnął dziesiątki seniorów województwa łódzkiego. W piątek, najlepszym fotografom i pisarzom seniorom, wręczono nagrody.

Artystyczne zmagania osób z niepełnosprawnością

26 kwietnia 2018, kategorie: Kultura, Kurier

Nie święci garnki lepią, nie święci śpiewają i wiersze klepią- pod takim hasłem kolejny raz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radomsku zorganizował wydarzenie dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie. Był to sprawdzian zdolności artystycznych uczestników.

Wspaniała twórczość dojrzałych artystów

29 marca 2018, kategorie: Kurier

Artyści dojrzali po raz kolejny pokazali swoje talenty. 9. Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej był świętem malarstwa i rękodzieła. Blisko 150 osób zgłosiło swoje prace na konkurs. W Łódzkim Domu Kultury najlepszym wręczono nagrody i wyróżnienia. Była też niespodzianka – dla seniorów zaśpiewała Krystyna Giżowska.

Olgierd Łukaszewicz gościem Dni Kina w Radomsku

21 marca 2018, kategorie: Kultura, Kurier

Olgierd Łukaszewicz, aktor teatralny i filmowy, był gościem specjalnej 13. edycji Dni Kina, organizowanej przez I LO w Radomsku. To duże przedsięwzięcie pobudzające pasję do sztuki filmowej.

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu