pp

NAJŚWIEŻSZE NEWSY

Kongres Biogospodarki już 24 września

18 września 2018, kategorie: Bez kategorii

Ten Kongres zainteresuje nie tylko przedsiębiorców, naukowców czy samorządowców. Oprócz paneli i dyskusji zostaną zaprezentowane spektakularne przykłady ekologicznych rozwiązań: samochody elektryczne, wolna od chemii żywność, sposoby na czystą wodę i walkę ze smogiem czy opracowana w Łodzi unikatowa technologia produkcji biopaliw. Na ekologii można zarobić, a biogospodarka to branża z olbrzymim potencjałem. Województwo Łódzkie jest […]

„Gotuj z Solparkiem”

8 września 2018, kategorie: Programy zlecone

„Gotuj z Solparkiem” to nowy program kulinarny, który telewizja NTL realizuje wspólnie z Solpark Kleszczów. Mistrz kuchni Mirosław Drewniak przygotowuje znane i smaczne potrawy, ugotowania których może podjąć się każdy.

Przewodniczący przed sądem

14 lipca 2018, kategorie: Kurier

Przewodniczący Rady Miejskiej w Przedborzu we wrześniu minionego roku prowadził sesję pod wpływem alkoholu, ale czy złamał prawo? Jego zdaniem nie, ale o tym zdecyduje sąd. Grozi mu areszt bądź grzywna.

„Gotuj z Solparkiem”

21 czerwca 2018, kategorie: Programy zlecone

„Gotuj z Solparkiem” to nowy program kulinarny, który telewizja NTL realizuje wspólnie z Solpark Kleszczów. Mistrz kuchni Mirosław Drewniak przygotowuje znane i smaczne potrawy, ugotowania których może podjąć się każdy.

Zapraszamy na program specjalny o WOŚP

11 stycznia 2018, kategorie: Bez kategorii

W niedzielę 14 stycznia na antenie telewizji NTL zagości Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zapraszamy na specjalny program o godz. 13. Będą goście, relacje z wydarzeń przedpołudniowych i zaproszenie na atrakcje popołudniowo – wieczorne.

Taniej w restauracji, niż w powiatowej hali

2 listopada 2017, kategorie: Kurier

Studniówka nie w szkole czy sportowej hali, a w… restauracji. Czy dlatego, że uczniowie chcą wygody i swobody, a poza tym stać ich na to? Nie. Po prostu jest taniej.

Zaprzęgi w Bogusławicach

18 września 2017, kategorie: Kurier

W miniony weekend w stadninie ogierów w Bogusławicach zostały rozegrane zawody w powożeniu. Najwięcej emocji zawodnikom jak i miłośnikom tej dyscypliny wzbudziły Mistrzostwa Polski w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi.

Oskarżenie dla księdza

7 września 2017, kategorie: Kurier

We wtorek rozpoczął się proces dotyczący kontaktów nauczyciela zespołu szkół elektryczno-elektronicznych z uczennicą. Już wkrótce na radomszczańską wokandę trafi drugi wątek tej sprawy. Na ławie oskarżonych zasiądzie były ksiądz z parafii w gminie Masłowice.

Reportaż – 13 zlot Master Truck Opole 2017 cz.2

23 sierpnia 2017, kategorie: Reportaż

A oto część 2 reportażu ze zlotu Master Truck

Reportaż- 13 zlot Master Truck Opole 2017 cz.1

23 sierpnia 2017, kategorie: Reportaż

Zapraszamy na reportaż z 13ego zlotu Master Truck w Opolu – część 1

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu