pp

NAJŚWIEŻSZE NEWSY

„Gotuj z Solparkiem”

21 czerwca 2018, kategorie: Programy zlecone

„Gotuj z Solparkiem” to nowy program kulinarny, który telewizja NTL realizuje wspólnie z Solpark Kleszczów. Mistrz kuchni Mirosław Drewniak przygotowuje znane i smaczne potrawy, ugotowania których może podjąć się każdy. W 1 odcinku klasyczny Boeuf a’la Strogonoff z pietruszkowymi kluseczkami. Zachęcamy do oglądania i wspólnego gotowania z Solparkiem!

Zapraszamy na program specjalny o WOŚP

11 stycznia 2018, kategorie: Bez kategorii

W niedzielę 14 stycznia na antenie telewizji NTL zagości Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zapraszamy na specjalny program o godz. 13. Będą goście, relacje z wydarzeń przedpołudniowych i zaproszenie na atrakcje popołudniowo – wieczorne.

Taniej w restauracji, niż w powiatowej hali

2 listopada 2017, kategorie: Kurier

Studniówka nie w szkole czy sportowej hali, a w… restauracji. Czy dlatego, że uczniowie chcą wygody i swobody, a poza tym stać ich na to? Nie. Po prostu jest taniej.

Zaprzęgi w Bogusławicach

18 września 2017, kategorie: Kurier

W miniony weekend w stadninie ogierów w Bogusławicach zostały rozegrane zawody w powożeniu. Najwięcej emocji zawodnikom jak i miłośnikom tej dyscypliny wzbudziły Mistrzostwa Polski w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi.

Oskarżenie dla księdza

7 września 2017, kategorie: Kurier

We wtorek rozpoczął się proces dotyczący kontaktów nauczyciela zespołu szkół elektryczno-elektronicznych z uczennicą. Już wkrótce na radomszczańską wokandę trafi drugi wątek tej sprawy. Na ławie oskarżonych zasiądzie były ksiądz z parafii w gminie Masłowice.

Reportaż – 13 zlot Master Truck Opole 2017 cz.2

23 sierpnia 2017, kategorie: Reportaż

A oto część 2 reportażu ze zlotu Master Truck

Reportaż- 13 zlot Master Truck Opole 2017 cz.1

23 sierpnia 2017, kategorie: Reportaż

Zapraszamy na reportaż z 13ego zlotu Master Truck w Opolu – część 1

Miliony na remonty szkół

29 lipca 2017, kategorie: Kurier

Częstochowski samorząd wyda w wakacje około 4,5 miliona złotych na prace remontowe i inwestycyjne w placówkach oświatowych.

Złoczew alternatywą dla Bełchatowa

29 lipca 2017, kategorie: Kurier

Jaka przyszłość czeka region bełchatowski bez odkrywki? To pytanie od kilku lat nurtuje nie tylko pracowników kopalni, ale i samorządowców.

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu