pp

NAJŚWIEŻSZE NEWSY

Rozmowa Dnia 26.04.2018

26 kwietnia 2018, kategorie: Rozmowa dnia

Gościem Ireneusza Staszczyka był Mariusz Pawłowski Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej w Radomsku

Artystyczne zmagania osób z niepełnosprawnością

26 kwietnia 2018, kategorie: Kultura, Kurier

Nie święci garnki lepią, nie święci śpiewają i wiersze klepią- pod takim hasłem kolejny raz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radomsku zorganizował wydarzenie dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie. Był to sprawdzian zdolności artystycznych uczestników.

Ponad 3 mln na dwie drogi

26 kwietnia 2018, kategorie: Kurier

Najwięcej spośród wszystkich samorządów, bo ponad 3 miliony złotych, pozyskał powiat częstochowski na remont dwóch dróg. Wojewoda Śląski podzielił pieniądze na inwestycje związane z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych – w sumie prawie 28 milionów dla 23 samorządów.

Na liście podpis złożył, choć w sesji nie uczestniczył

26 kwietnia 2018, kategorie: Kurier

Sesja nadzwyczajna rady gminy Bełchatów krótka, ale jak się okazało owocna. Powrócono do wydarzeń z 20 kwietnia. Grupa radnych zarzuciła jednemu z samorządowców, że podpisał się na liście obecności, choć w obradach udziału nie wziął. Słowna przepychanka przyniosła pewne wyjaśnienia.

Kurier 25.04.2018

26 kwietnia 2018, kategorie: Kurier

Pełne wydanie serwisu informacyjnego

Rozmowa Dnia 25.04.2018

25 kwietnia 2018, kategorie: Rozmowa dnia

Gościem Ireneusza Staszczyka był Robert Lewandowski radny Rady Miejskiej w Radomsku z Forum Samorządowo-Gospodarczego

Rowerowe zmagania dzieci i młodzieży w Gomunicach

25 kwietnia 2018, kategorie: Kurier

Poprawnego i zgodnego z przepisami poruszania się po drogach należy uczyć już od najmłodszych lat, dlatego tradycyjnie co roku organizowany jest Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W Gomunicach rozegrano powiatowe eliminacje.

Zakaz sprzedaży alkoholu nocą wprowadzili radni w Piotrkowie Tryb.

25 kwietnia 2018, kategorie: Kurier

W Piotrkowie Trybunalskim już niebawem w godz. 23-6 nie będzie można kupić alkoholu w sklepach i na stacjach benzynowych. Radni podczas środowej sesji przyjęli uchwałę wprowadzająca zakaz. Piotrków jest jednym z pierwszych miast, które korzystają z nowelizacji ustawy o wychowaniu w trzeźwości – zapisy dają gminom możliwość zakazywania sprzedaży alkoholu w określonych godzinach.

Debaty nie było, bo nikt nie przyszedł

25 kwietnia 2018, kategorie: Kurier

Prezydent winny, bo nie konsultuje nic z mieszkańcami – grzmieli kilka dni temu radomszczańscy radni, a „samowola” Jarosława Ferenca jest też tematem wystosowanego przez Rafała Dębskiego listu otwartego. Tyle, że jak włodarz miasta zaprasza, to nikt nie przychodzi. Jak to zatem jest z tym zainteresowaniem społeczeństwa? Albo… skąd bierze się jego brak?

Tragedia w Rożnach koło Radomska

25 kwietnia 2018, kategorie: Kurier

Śmierć 29-latka tragicznym skutkiem drogowego wypadku, do którego doszło wtorkowego wieczora w Rożnach w gminie Dobryszyce. Przyczyną prawdopodobnie zbyt duża prędkość.

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu