pp

NAJŚWIEŻSZE NEWSY

Rozmowa Dnia 21.02.2018

21 lutego 2018, kategorie: Rozmowa dnia

Gościem Ireneusza Staszczyka był dr n. med. Sławomir Adam Wolniak lekarz specjalista psychiatra, ordynator Kliniki „Wolmed” w Dubiu

O włos od tragedii

21 lutego 2018, kategorie: Kurier

Trzy rozbite auta i zablokowane skrzyżowanie ul. Brzeźnickiej i ks. Kościowa w Radomsku. Środowy poranek na ulicach miasta rozpoczął się fatalnie, ale bez ofiar.

Technika zastępuje człowieka

21 lutego 2018, kategorie: Kurier

Sygnalizacja świetlna, alarm dźwiękowy i automatyczne zapory zamiast tych obsługiwanych przez człowieka. Od wtorku funkcjonuje nowy system sterownia ruchem na przejeździe kolejowym na ulicy Moryca w Piotrkowie Trybunalskim. Zmiany mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa. W tym miejscu w 2016 roku zginął 35 letni mężczyzna.

Bilans 21.02.2018

21 lutego 2018, kategorie: Bilans

Magazyn gospodarczy Bilans

XIII Dni Kina w Radomsku

21 lutego 2018, kategorie: Kurier

Właśnie rozpoczęła się XIII edycja Dni Kina. Projekt edukacyjny organizowany przez I liceum Ogólnokształcące w Radomsku obejmuje cykl wydarzeń. Ich zwieńczeniem będzie uroczysta gala 21 marca z udziałem Olgierda Łukszewicza. Patronat medialny nad XIII Dniami Kina objęła TV NTL.

Częstochowscy radni głosowali

21 lutego 2018, kategorie: Kurier

Kredyt w Europejskim Banku Inwestycyjnym, dotacje proekologiczne, stan sanitarny miasta i opłaty przedszkolne – w Częstochowie radni, choć nie jednogłośnie, przyjęli szereg uchwał. Na obrady przyszedł również poseł Tomasz Jaskóła przeciwny pomysłowi sprzedaży jednej z działek.

Kurier 20.02.2018

21 lutego 2018, kategorie: Kurier

Pełne wydanie serwisu informacyjnego

Rozmowa Dnia 20.02.2018

20 lutego 2018, kategorie: Rozmowa dnia

Gościem Ireneusza Staszczyka był Marcin Witko prezydent Tomaszowa Mazowieckiego

Co z rondem przy MDK-u w Radomsku?

20 lutego 2018, kategorie: Kurier

Problemów drogowych w Radomsku nie brakuje i nie chodzi tylko o drogi będące w zarządzie tak miasta jak i powiatu, ale te kluczowe dla planowanej inwestycji w centrum i należące do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Budowa ronda i modernizacja skrzyżowania ulic: Piastowskiej, Krakowskiej i Brzeźnickiej ma wystartować w środę. Czy rzeczywiście tak się […]

Zawody z przyszłością w radomszczańskim „Drzewniaku”

20 lutego 2018, kategorie: Kurier

Transport, spedycja i logistyka są jednymi z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi usług w Polsce. Zapotrzebowanie na pracowników już teraz jest bardzo duże, a prognozuje się, że w kolejnych latach będzie wzrastać. W Zespole Szkół Drzewnych, która prowadzi kształcenie na kierunku technik logistyki zorganizowano już po raz 9 branżową konferencję dla uczniów.

Bądź z nami na bieżąco
Pogoda Radomsko z serwisu