pp

NAJŚWIEŻSZE NEWSY

Kurier 07.09.2019

8 września 2019, kategorie: Kurier

Pełne wydanie serwisu informacyjnego

Komentarz Tygodnia 08.09.2019

8 września 2019, kategorie: Komentarz tygodnia

Gościem Daniela Łuszczyna w Komentarzu Tygodnia był Andrzej Andrysiak dziennikarz i wydawca Gazety Radomszczańskiej

Topola do wycinki czy nie?

7 września 2019, kategorie: Kurier

Wciąż nie wiadomo, jakie będą dalsze losy topoli berlińskiej, rosnącej przy ulicy Żeromskiego w Radomsku. Przedstawiciele Radomszczańskiego Alarmu Smogowego chcą, by drzewo zostało objęte statusem pomnika przyrody. Sprawą zajęli się miejscy radni. Decyzji jednak nie podjęli.

Jubileusz kleszczowskiej szkoły

7 września 2019, kategorie: Kurier

Pytanie o to, czy 10 lat to dużo, czy mało, co rusz pojawiało się podczas jubileuszu Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie. Z jednej strony trudno tu mówić o tradycji, a z drugiej – podczas spotkania nie sposób było wymienić wszystkich wydarzeń i sukcesów uczniów oraz nauczycieli.

Drogi niszczeją, samorządy chcą pieniędzy na odbudowę

7 września 2019, kategorie: Kurier

Drogi lokalne niszczeją, bo kierowcy wybierają taką alternatywę i objeżdżają budowę autostrady A1. – Nie wyznaczaliśmy objazdów, ruch odbywa się w śladzie DK1 – tłumaczy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Ale samorządy mają dość i apelują: – Dajcie nam pieniądze na odbudowę dróg lokalnych.

Kurier 06.09.2019

7 września 2019, kategorie: Kurier

Pełne wydanie serwisu informacyjnego

Rozmowa Dnia 06.09.2019

6 września 2019, kategorie: Rozmowa dnia

Gościem Ireneusza Staszczyka w Rozmowie Dnia była Anna Ryng osoba pierwszego kontaktu, Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym w Radomsku

ZPO wróciło do Przedborza

6 września 2019, kategorie: Kurier

Po kilku latach przerwy w Przedborzu ponownie rozpoczął działalność Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy. Kontrakt z NFZ na jego funkcjonowanie otrzymał Szpital Powiatowy w Radomsku.

Budowa ronda trwa i może potrwać dłużej niż zakładano

6 września 2019, kategorie: Kurier

Prace związane z budową ronda a tym samym zamknięcie dla ruchu skrzyżowania ulic Jagiellońskiej, Armii Krajowej i Starowiejskiej w Radomsku już się rozpoczęły. Kierowcy muszą pogodzić się z objazdami. Planowo prace miały potrwać do końca października, firma jednak poprosiła o wydłużenie terminu

Walczą o głosy, wybory 13 października

6 września 2019, kategorie: Kurier

Komitety wyborcze zarejestrowane. W okręgu piotrkowskim czyli tym z numerem 10 obywatele będą wybierać posłów spośród 5 komitetów i 89 kandydatów. A do Senatu z okręgu 28 i 29 łącznie wystartuje 7 osób. W Radomsku kampania trwa.

Bądź z nami na bieżąco

Pogoda Radomsko z serwisu