pp

NAJŚWIEŻSZE NEWSY

Rozmowa Dnia 18.10.2017

18 października 2017, kategorie: Rozmowa dnia

Gościem Ireneusza Staszczyka był Łukasz Więcek dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku

Pobita gimnazjalistka w Radomsku

18 października 2017, kategorie: Kurier

Uczennica gimnazjum przy ul. Szkolnej w Radomsku została pobita, a zanim sąd zdążył sprawę wyjaśnić, pojawiły się kolejne pogróżki. I zarzuty ze strony jej mamy, że szkoła nic nie robi, by sytuacji zapobiec. Dyrekcja odpowiada, że więcej zrobić po prostu nie może. A podobnych problemów jej nie brakuje.

Rusza program „Działka na start”

18 października 2017, kategorie: Kurier

Jest zielone światło dla programu „Działka na start”, chociaż na miejskiej sesji w Radomsku nie zabrakło i głosu sprzeciwu. Miedzy innymi o sprawach związanych z budownictwem na miejskich gruntach rozmawiali radni. Nie zabrakło zmian w budżecie, w którym pojawił się spory zastrzyk gotówki.

Bilans 18.10.2017

18 października 2017, kategorie: Bilans

Magazyn gospodarczy Bilans

Promują mediację – lepsza niż rozprawa

18 października 2017, kategorie: Kurier

W całym kraju trwa tydzień mediacji. Dzięki różnym akcjom promowany jest taki sposób rozwiązywania sporów. Chociaż mało popularny, to przecież często nie wymagający kosztownej i czasochłonnej sprawy sądowej.

Chcą poprawy bezpieczeństwa na Folwarkach

18 października 2017, kategorie: Kurier

Poprawa bezpieczeństwa na ulicach w dzielnicy Folwarki czy zmiana ogrzewania na bardziej ekologiczne – to najważniejsze tematy poruszane podczas spotkania mieszkańców z prezydentem Radomska.

Kurier 17.10.2017

18 października 2017, kategorie: Kurier

Pełne wydanie serwisu informacyjnego

Kwadrans Dla Rodziny 17.10.2017

17 października 2017, kategorie: Kwadrans dla rodziny

Program o tym co ważne dla funkcjonowania całej rodziny.

X Forum Gospodarcze Łódzkie 2017

17 października 2017, kategorie: Kurier

Innowacje, partnerstwo, rozwój – to jedne z częściej powtarzanych słów w trakcie X jubileuszowego Forum Gospodarczego Łódzkie 2017. Dwudniowe wydarzenie przyciągnęło wielu specjalistów z zakresu szeroko rozumianego rozwoju gospodarczego oraz jeszcze większą liczbę osób zainteresowanych wdrożeniem wiedzy w praktyce.

Dramat, czy niechęć do pomocy?

17 października 2017, kategorie: Kurier

Schorowany i mieszkający w tragicznych warunkach mieszkaniec gminy Kodrąb zarzuca bierność gminnemu ośrodkowi pomocy społecznej wobec próśb o wsparcie. Jego pracownicy odpierają oskarżenie i twierdzą, że sam zainteresowany odrzucił pomoc. Sprawie przyjrzała się Klaudia Krakowska.

Bądź z nami na bieżąco
Pogoda Radomsko z serwisu